KDO JSEM

Jsem ♥ Slovenka s dlouholetým bydlištěm v České republice. Rozhodla jsem se, že budu psát česky, i když s chybami. Protože je pro mě důležité  CO vám chci sdělit a ne jakým jazykem.  


Kromě toho jsem mamina dvou malých holčiček, kterým se snažím být průvodkyní na cestě životem a nezapomínat přitom na sebe.

Moje pracovní zkušenosti začaly v oblasti HR, konkrétně náboru, kde jsem měla možnost potkat inspirativní lidi na různých manažerských postech. Zjistit v průběhu pár minut, jestli se daný člověk hodí na danou pozici a do konkrétního týmu, byla otázka empatie a správně položených otázek. I proto mi v rámci osobního rozvoje přišel koučink jako logická volba.

Myslím si totiž, že odpovědi na ty důležité otázky máme všichni v sobě, a proto se stačí pouze správně ptát :-).

S ČÍM TI MŮŽU POMOCT

„Pomáhám lidem neztratit se ve světě jídla a potravin. Učím je, jak se nenechat oklamat lákavými slogany a krásným obalem. Stejně tak je mentálně podporuji na této cestě, protože vím, jakou moc má naše hlava.“

Už více než 15 let se zajímám o potraviny a zdravé stravování. Dnes už ale vím, že skutečné zdraví představuje spojení funkčního těla, prospěšného myšlení a otevřeného srdce. Co si já představuji pod pojmem funkční tělo, si můžete přečíst >> zde.  Ale jak nás ovlivňují myšlenky? Dozvíte se tady <<   A proč si myslím, že je důležité naslouchat svému srdci? Mrkněte sem <<

A PROČ dělám to, co dělám? Protože opravdu věřím, že moje zdraví je moje zodpovědnost