Sebekoučovací karty

První krok, jak můžu nahlédnout do sebe a poznat se víc. Vždy po ruce, kdykoliv budu chtít nebo potřebovat.

Znáte to. Občas záříme štěstím, někdy jsme citlivé, lehce zesmutníme nebo se rozzlobíme. A jindy se v sobě nevyznáme. Jsme ženy, žijeme v cykle, stejně jako příroda, a tak je přirozené, že se měníme. Není potřeba se tomu bránit nebo být na sebe naštvaná. Zkusme naše nálady využít prospěšně, zastavit se a zjistit, proč se zrovna cítíme tak jak se cítíme, určitě zjistíme o sobě něco zajímavé😊.

 

Stáhněte si Sebekoučovací karty ZDARMA a mějte je u sebe, pomůžou Vám zastavit se a věnovat se aspoň chvíli sama sobě.

buddha, buddhist, female-160424.jpg
Karty se mi nejen moc líbí, ale také mi pomohly vyznat se ve mě samotné a pojmenovat pocity, které jsem uvnitř sebe měla. Často člověk s něčím bojuje, a aby to vyřešil, je potřeba se zastavit, popřemýšlet o tom a napsat si, co potřebuje, aby mu bylo lépe. Karty vnímá jako takovou "zastávku" nad svým já. Doporučuji je každé ženě, která cítí, že občas potřebuje důvod k zastavení a zamyšlení se, jako já.
Sebekoučovací karty vás donutí zastavit se a zamyslet se nad vaším rozpoložením. Navedou vás k pochopení toho, co zrovna cítíte a pomohou k vyřešení případného trápení nebo vám naopak pomohou udržet si dobrý pocit. Doporučuji si je dát na viditelné místo, kde si vychutnáváte chvilku klidu.
Sebekoučovací karty jsou skvělým nástrojem, který nám pomůže uvědomit si svoje emoce a ukáže způsoby, jak s nimi pracovat. Tím, že si položíme návodné otázky, na které si sami odpovíme, se nám může příště lépe dařit zvládat náročné situace nebo naopak více a déle si užít ty příjemné. Porozumění emocím je klíčem ke kvalitním vztahům včetně toho nejdůležitějšího, který máme sami se sebou. Zkuste se sami sebe zeptat na otázky, které na kartách najdete.. :-).