Potřebuješ inspiraci na zdravé polévky a svačiny pro děti?

Jako vánoční dárek pro tebe – rodinu, kamarádku, pro kohokoliv, kdo ocení nápady na chutné a zdravé jídlo a využije zajímavé bonusy. Do 24.12.2023 (včetně) za super vánoční cenu 290Kč!

V čem je můj e-book jiný, než ostatní zdravé kuchařky?

„Můj e-book je inspirací na nejen zdravé, ale po výživové stránce taky komplexní polévky a svačiny. To znamená, že každé jídlo z mého e-booku ti dodá vše, co potřebuješ – sacharidy, vhodné tuky i bílkoviny.“

Ebook je pro tebe pokud:

 • každý den přemýšlíš, co uvaříš
 • nevíš, co připravit dětem na svačinu do školy
 • hledáš inspiraci na zdravou snídani
 • potřebuješ svačinu sebou – na výlet či piknik
 • zajímá tě zdravá strava, má pro tebe smysl, ale nemáš žádné nápady
 • nemáš čas vařit náročná jídla a exotické pokrmy
 • hledáš recepty na jednoduchá jídla, které zvládneš připravit s prckem v kuchyni
 • chceš trávit čas i jinde než u plotny

S mým ebookem ušetříš:

Čas:

 • nebudeš muset přemýšlet, co koupit, jak to zkombinovat a co nakonec z toho připravit
 • nebudeš trávit hodiny nakupováním 
 • nebudeš trávit hodiny v kuchyni vařením složitých jídel
Energii:
 • recepty jsou jednoduché a rychlé, žádné složitosti
Peníze:
 • recepty jsou vyzkoušené, takže žádné experimentování a výsledek v koši
 • použité suroviny jsou jednoduché, běžně dostupné

K e-booku ti přibalím i dva super bonusy:

1. Online konzultace se mnou - 60 minut

Napiš mi na jana@jana-mickova.cz a domluvíme si termín. Budeme se věnovat přesně tomu, co zrovna řešíš nebo tě zajímá. Ať jsou to vztahy, mindset, výživa nebo si jen potřebuješ srovnat myšlenky a hnout se z místa. 

training, hand, write-1580143.jpg
2. 10% sleva ze všech produktů Bornature

Hledáš vitamíny, doplňky výživy a kvalitní oleje na jednom místě? Simon z bornature.cz si dal opravdu záležet na tom, aby všechny produkty, které u něj najdeš, měli tu nevyšší možnou kvalitu. Proto fungují. A nezapomeň si přečíst jeho příběh.

Na konci e-booku najdeš kód, který zadáš na konci objednávky v e-shopu bornature.cz Z celkové částky ti bude odečteno 10%.

 

A co říkáte na můj e-book vy?

Ebook od paní Jany je moc hezky graficky zpracovaný, přehledný a hlavně inspirativní. Recepty jasné a stručné, včetně lákavých fotografií. Z polévek jsem si jako první vybrala řepovou. Svačinky jsou skvělým tipem, za to moc děkuji. Líbí se mi jejich chutná a zároveň zdravá alternativa. Brumíci a zeleninové koláčky jsou TOP. Děkuji za prací paní Jany a rozhodně doporučuji.
Výživné polévky a svačiny nabízí už obrázky lákavá jídla. Hned jsem dostala chut je vyzkoušet. Jednoduché recepty a zároveň kombinace, které mě nikdy nenapadli. Např. zamíchat červenou čočku s dýní a přitom je to výborná kombinace. Vždy je ingrediencí tak akorát, takže nemusíte chystat dlouhý seznam všeho možného. Jsou to menší jídla, ale já si i s takovou inspirací vystačím i na celý den.
E-book Výživné a komplexní: 7 polévek a 7 svačin, je stejně úžasný jako první e-book. Na mateřské jsem myslela, že nic nestíhám, ale to jsem ještě netušila, jaké to bude až budu chodit zase do práce a k tomu muset stihnout to co jsem dělala, když jsem byla doma. Díky těmto receptům jsem získala spousty času navíc, protože za 1. nemusím dlouho přemýšlet co uvařit, za 2. nemusím si lámat hlavu, zda je to vyvážené a zda nebudou dětem chybět nějaký vitamíny a za 3. nemusím trávit hodiny u plotny a díky jejich jednoduchosti s přípravou mohou pomoci i moje ratolesti takže spojíme zábavné s užitečným. Moje favoritka je zelená polévka s kešu a parmazánem, jsou to suroviny, které miluji a nikdy by mě nenapadlo je smíchat a výsledek je famózní a vlastně na stejném místě je batátový krém s bílými fazolkami, krém s batáty dělám ráda, ale dát tam fazolky mě nenapadlo, takže někdy stačí trošku fantazie a nudný ohraný recept může být najednou super kulinární novinka. Tento e-book má své místo v každé domácnosti kde se aspoň trosku řeší co máme na talíři a nemyslím si že je to jen pro maminky s dětmi, dospělý si také zaslouží jíst zdravě a rychle. Ještě jednou děkuji za výborný e-book.
Lucie Můllerová
Máma Sofi a Sebíka

PLATIT MŮŽEŠ V CZK I EURECH